Mała książka – wielki człowiek

17 marca 2022 | 12:22

Trwa czwarta edycja ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” organizowanej przez Instytut Książki, w której nasza biblioteka po raz kolejny bierze udział. Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat (z roczników 2015-2018) i dotyczy dzieci już zapisanych do biblioteki oraz tych, które chcą dołączyć do grona Małych Czytelników. Wyprawkę można odebrać w bibliotece głównej w Zalewie oraz w jej filiach w Borecznie i Jerzwałdzie.

Wśród uczestników akcji są dzieci, które przyszły się do nas zapisać i odebrać Wyprawkę Czytelniczą, a są też takie, które po zebraniu wszystkich naklejek na karcie (za systematyczne odwiedzanie biblioteki i wypożyczanie książek) odebrali już dyplom i upominek. Wszystkim serdecznie gratulujemy!