www.biblioteka-zalewo.pl

Znajdź swoją książkę

Godziny otwarcia

poniedziałek – nieczynne

wtorek~piątek – 9.00 – 17.00

sobota – 8.00 – 15.00


Informacja

14 listopada 2020 | 11:08
dodał: admin2

Drodzy Czytelnicy, biblioteka w dniach od 7 do 29 listopada jest zamknięta, ale nasze książki nie. W obecnej sytuacji nie chcemy Wam zabierać dostępu do naszych zbiorów. Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Biblioteki Narodowej możemy wypożyczać książki z maksymalnym ograniczeniem kontaktów bezpośrednich. Jak skorzystać z tej możliwości i wypożyczyć coś u nas?
[więcej]

off

Konkurs „Zgadnij gdzie jestem? – Twoja książka”

30 października 2020 | 16:21
dodał: admin2
Zapraszamy wszystkich naszych Czytelników do wzięcia udziału w zabawie „Zgadnij gdzie jestem? – twoja książka”. Jeśli znasz nasze miasteczko i chcesz wygrać książkę – ta zabawa jest dla Ciebie! W każdy wtorek i piątek, począwszy od 3 listopada między godz.10.00 – 11.00 na naszym Fanpage’u publikować będziemy zdjęcie „spacerującej książki”. Aby stać się jej właścicielem, należy pod zdjęciem w komentarzu określić szczegółowo miejsce, w którym znalazła się książka. Zabawa skierowana jest do osób pełnoletnich, a wygrywa ten, kto jako pierwszy zamieści komentarz z poprawną i wyczerpującą odpowiedzią.

[więcej]

off

Książka na telefon

16 października 2020 | 14:44
dodał: admin2
off

Niektóre dzieci dopiero zaczynają swoją przygodę z książką i biblioteką (tak jak Olga, Antoś i Alicja). Inne za systematyczne odwiedzanie biblioteki i wypożyczanie książek zostały uhonorowane imiennym dyplomem (Maja, Iga i Magda). Wszystkim dzieciom gratulujemy, życzymy niezapomnianych przygód z książką i zapraszamy do biblioteki.
[więcej]

off

Mała książka – wielki człowiek

| 14:32
dodał: admin2
Informujemy, że przystąpiliśmy do kolejnej edycji kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”, zachęcającej dzieci i rodziców do odwiedzania bibliotek oraz do codziennego czytania swoim dzieciom. Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w latach 2014-2017 do naszej biblioteki po odbiór Wyprawek Czytelniczych. W tym roku oprócz Wyprawek Czytelniczych są nowe gadżety dla Małych Czytelników!

[więcej]

off