Grudniowe spotkanie DKK „Pozycja obowiązkowa”

22 grudnia 2021 | 15:50

Za nami grudniowe, świąteczne spotkanie uczestniczek Dyskusyjnego Klubu Książki „Pozycja obowiązkowa”. Ze względu na obowiązujące obostrzenia przeprowadziłyśmy je w nieco innej formie – za pośrednictwem mobilnej aplikacji WhatsApp, na której od niedawna nasz klub ma utworzoną zamkniętą grupę.

W czwartek 16 grudnia o godz. 15:30 klubowiczki (każda z nich pozostając we własnym domu) otworzyły odebrane wcześniej z biblioteki paczki niespodzianki. Wrażeniami z otrzymanych prezentów oraz z przeczytanej grudniowej książki („Dziecko Noego” Erica-Emmanuela Schmitta) podzieliłyśmy się na WhatsAppie, a z niektórymi klubowiczkami telefonicznie .

Dziękujemy koordynatorowi DKK – Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie za gadżety dla klubowiczek.