Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Jerzwałdzie

16 października 2020 | 14:24

Jesienna aura otacza nas coraz intensywniej. To dobry czas na popołudniowe spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki. Czytelniczki filii w Jerzwałdzie, które lubią czytać i dyskutować o lekturze, miały okazję do wspólnej rozmowy oraz rozważań nad losami bohaterów kolejnej powieści.

Przedmiotem spotkania zorganizowanego 30 września była książka „Nie traćmy ani chwili” Jill Mansell. Głównym tematem powieści jest miłość rodzicielska, ale również partnerska. Książka okazała się być lekka, mimo, iż bohaterowie borykają się z różnymi problemami. Potrafiła też rozbawić. Nastrój jakim autorka obdarzyła czytelników jest niezwykle wzruszający. Bardzo ciekawie napisana, lekka i polecana lektura w opinii uczestników DKK Biblioteki Publicznej W Jerzwałdzie.