www.biblioteka-zalewo.pl

Znajdź swoją książkę

Godziny otwarcia

poniedziałek – nieczynne

wtorek~piątek – 9.00 – 17.00

sobota – 8.00 – 15.00

Godziny otwarcia podczas wakacji

poniedziałek – nieczynne

wtorek~piątek – 9.00 – 16.00

sobota – 8.00 – 14.00Walentynkowe akcje czytelnicze

20 lutego 2019 | 14:42
dodał: admin2

Walentynki, coroczne święto zakochanych, to dzień wyznawania miłości oraz obdarowywania się drobnymi upominkami. Dla bibliotek to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa i rozbudzenia wśród innych miłości do książek. Dlatego też Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie przygotowała z tej okazji dwie akcje.

Pierwsza z nich to „Randka w ciemno z książką”, podczas której czytelnicy mieli okazję wypożyczyć książki zapakowane w papier, bez widocznego tytułu, okładki, bez rekomendacji i czytania recenzji, być może nawet z gatunku, którego dotąd nie wybierali.  Druga akcja pod hasłem „Książka dla dwojga” skierowana była do par. Wystarczyło przyjść w Walentynki ze swoją drugą połówką do biblioteki, dać się sfotografować, a w zamian za to odebrać wspólny prezent – książkę niespodziankę. Obydwie akcje wzbudziły zainteresowanie i wiele pozytywnych reakcji.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcjach, za odwiedziny, pamiątkowe zdjęcia i prawdziwie walentynkową atmosferę w naszej bibliotece.

Comments are closed.