Najaktywniejsi Czytelnicy roku 2018

15 lutego 2019 | 12:47

„Dobry zwyczaj wypożyczaj” – wiedzą o tym doskonale wszyscy czytelnicy Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zalewie. Tych najbardziej aktywnych, mających na koncie najwięcej wypożyczonych książek biblioteka postanowiła wyróżnić. 6 lutego miała miejsce organizowana po raz pierwszy w historii działalności biblioteki uroczystość wręczenia podziękowań Najaktywniejszym Czytelnikom.

Spośród 1034 osób zarejestrowanych w 2018 r. w MGBP w Zalewie oraz jej filiach w Jerzwałdzie i Borecznie wyróżnionych zostało łącznie trzydziestu dorosłych czytelników, którzy mieli najwięcej wypożyczonych książek w ubiegłym roku. Uroczystość została zorganizowana w związku z obchodzonym w 2018 r. jubileuszem 70-lecia Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zalewie.

Fotogaleria ze spotkania z czytelnikami z Zalewa

Aktywni czytelnicy z Boreczna

Aktywni czytelnicy z Jerzwałdu