Narysuję ważny dzień – Powiatowy konkurs plastyczny

Czym dla mnie jest Dzień Niepodległości? Jak świętuję odzyskanie przez Polskę Niepodległości? Jak ten dzień obchodzony jest w moim regionie czy w rodzinie?  Przedstaw swoją wizję uroczystych obchodów Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości, po 123 latach niewoli i weź udział w powiatowym konkursie plastycznym.  Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 9 lat.

Celem konkursu jest zachęcenie do ekspresji artystycznej, odkrywania i rozwijania w sobie możliwości twórczych, kreatywności i wyobraźni.

Prace będą oceniane w  siedmiu kategoriach wiekowych:

  1. dzieci do lat trzech
  2. dzieci czteroletnie
  3. dzieci pięcioletnie
  4. dzieci sześcioletnie
  5. uczniowie klasy I szkoły podstawowej
  6. uczniowie klasy II szkoły podstawowej
  7. uczniowie klasy III szkoły podstawowej

Technika wykonania prac dowolna; format od A4 (210×297) do A3 (297×420)

Prosimy o dostarczenie prac plastycznych  do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zalewie (lub jej filii w Jerzwałdzie bądź Borecznie) w terminie do dnia 31.10.2018 r.

Uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się w 12 listopada 2018 r. o godz. 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie, ul. Andersa 2a.

Regulamin i metryczka konkursu dostępne są w bibliotekach publicznych Powiatu Iławskiego oraz na stronie: www.biblioteka.ilawa.pl

Każda praca powinna być na odwrocie opatrzona metryczką. Do pracy należy też dołączyć wypełnione przez rodzica lub prawnego opiekuna oświadczenie.