„Moja Kraina Baśniowości” – wyniki konkursu

31 maja 2016 | 14:57

Scan000625 maja w iławskiej bibliotece odbyło się wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja Kraina Baśniowości”. Na konkurs napłynęło ponad 400 pięknych prac, z czego 60 z naszej gminy (25 z Zespołu Szkół w Zalewie i 35 z Zespołu Szkół w Dobrzykach). Wśród laureatów z gminy Zalewo znaleźli się:

Róża Głozak (III miejsce w kat. dzieci trzyletnich), Wojciech Majewski (wyróżnienie w kat. dzieci sześcioletnich), Milena Zander (wyróżnienie w kat. kl. II) oraz Konrad Koprowicz (III miejsce w kat. kl. III).

Z ogromną przyjemnością dotarła do nas również wiadomość o nagrodzie specjalnej dla najbardziej aktywnej szkoły w powiecie iławskim, którą zdobył … Zespół Szkół w Dobrzykach! Nagrodę ufundowała firma Odjazdowe Imprezy, a będzie to dwugodzinna animacja kulturalna o wartości 1000 zł dla wybranej klasy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, rodzicom i nauczycielom za pomoc, a laureatom i szkole w Dobrzykach – serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji i zdjęcia z wręczenia nagród na https://www.facebook.com/media/set/…