„Piątkowy Klub Mam” – relacja ze spotkania

13 lutego 2013 | 12:30

8 lutego 2013 r., jak zwykle w drugi piątek miesiąca, przyszły do biblioteki mamy wraz z dziećmi na kolejne spotkanie „Piątkowego Klubu Mam”. Najpierw wszyscy obejrzeli pokaz slajdów i wysłuchali wiersza Juliana Tuwima pt. „Lokomotywa”. Następnie dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, podczas których z pomocą mam wykonywały z pudełek od zapałek kolorowe wagoniki.

Pierwsze spotkanie „Piątkowego Klubu Mam” miało miejsce w lutym 2009 roku, w związku z tym na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 8 marca o godz. 17.00, przedstawimy prezentację podsumowującą 3-letnią działalność klubu. Będzie również pokaz slajdów oraz zajęcia plastyczne w oparciu o kolejny wiersz Tuwima pt. „Rzepka”. Serdecznie zapraszamy!