www.biblioteka-zalewo.pl

Znajdź swoją książkę

Godziny otwarcia

poniedziałek – nieczynne

wtorek~piątek – 9.00 – 17.00

sobota – 8.00 – 15.00

Godziny otwarcia podczas wakacji

poniedziałek – nieczynne

wtorek~piątek – 9.00 – 16.00

sobota – 8.00 – 14.00Zaproszenie na spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich

25 stycznia 2013 | 15:44
dodał: admin2

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich, które odbędzie się w bibliotece w czwartek 7 marca 2013 r. o godz. 17.00. Po spotkaniu będzie można kupić książkę oraz otrzymać autograf pisarki.

Katarzyna Enerlich – pisarka, poetka, dziennikarka, pasjonatka Mazur. Autorka książek: Prowincja pełna marzeń, Czas w dom zaklęty, Kwiat Diabelskiej Góry, Prowincja pełna gwiazd, Oplątani Mazurami, Kiedyś przy Błękitnym Księżycu, Prowincja pełna słońca, Czarodziejka Jezior, Studnia bez dnia.

Prowincjonalna kobieta pracująca – pracowała w domu kultury, punkcie informacji turystycznej, urzędzie miasta, była opiekunką osób starszych, wystawiała swoje obrazy w toruńskim antykwariacie, chodziła na warsztaty z akwaforty, kurs informatyczny oraz kosmetyczny.

Bez reszty zakochana w Mazurach i rodzinnym Mrągowie, w swoich książkach pokazuje cichy świat prowincji, który może być naprawdę dobrym miejscem do życia lub po prostu …kochania bez posiadania.

Książki Katarzyny Enerlich dostępne w naszych zbiorach:

Comments are closed.