Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kartka urodzinowa dla biblioteki”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny zorganizowany z okazji 75. urodzin biblioteki pt. „Kartka urodzinowa dla biblioteki” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 57 pięknych, kolorowych i pomysłowych kartek, a w nich wiele wspaniałych życzeń. Za wszystkie bardzo serdecznie dziękujemy!

Komisja w składzie: Elżbieta Blonkowska – dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Zalewie oraz Anna Grzeszczak – kierownik Referatu Rozwoju Lokalnego Urzędu Miejskiego w Zalewie oceniła prace i postanowiła nagrodzić następujące osoby:

🟥 w kategorii wiekowej od 7 lat do 10 lat:

☑️nagroda główna – Kacper Dereszkiewicz

☑️wyróżnienia: Anita Grużewska, Alicja Kostrzewa, Jakub Sak

🟥 w kategorii wiekowej od 11 lat do 14 lat:

☑️nagroda główna – Agata Kupczyńska

☑️wyróżnienia: Jakub Gąsior, Oliwia Wiktorzak, Aniela Dubanowska

🟥 w kategorii wiekowej dorośli:

☑️nagroda główna – Iwona Kiedos

☑️wyróżnienia: Anna Chodań, Hanna Dereszkiewicz, Halina Krajnik, Alicja Panasiewicz.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział!

Nagrodami w konkursie są karty prezentowe do salonu Empik oraz gadżety naszej biblioteki. Upominki otrzymują wszyscy uczestnicy konkursu. Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy do biblioteki w Zalewie od wtorku 24 października.