Podsumowanie spotkań DKK dla dzieci

13 lipca 2022 | 10:02

W ubiegłym tygodniu – w związku z wakacyjną przerwą – spotkaliśmy się z naszymi klubowiczami na krótkim podsumowaniu dotychczasowych zajęć Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Każdy z uczestników otrzymał podziękowanie, pamiątkowe zdjęcie, „Brulion kultowych zabaw” oraz gadżety DKK – plecak i notes. Nagrodziliśmy też medalami wszystkich uczestników za sumiennie zbierane w Karcie Klubowicza naklejki za udział w spotkaniach, wypożyczane książki i wykonane na konkurs rysunki. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy wszystkim klubowiczom wspaniałych, pogodnych, roześmianych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie wypełniony niezapomnianymi chwilami, wrażeniami i książkowymi przygodami. Do zobaczenia w bibliotece. A na kolejny cykl zajęć DKK zapraszamy we wrześniu.