Przedszkolaki w zaczarowanym świecie bajek

29 października 2021 | 12:49

W środę 27 października mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Zalewie. Odwiedziła nas grupa „Biedronki”. Dla większości z nich była to pierwsza wizyta w magicznym miejscu jakim jest biblioteka. Zaprosiliśmy dzieci do zaczarowanego świata bajek, gdzie w drewnianej skrzynce (teatrzyk Kamishibai) czekała na nich baśń braci Grimm „Królowa pszczół”.

Dzieci dowiedziały się też, co trzeba zrobić, żeby zostać naszym czytelnikiem oraz że na każdego przedszkolaka czeka w naszej bibliotece Wyprawka Czytelnicza z projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”:  książka „Pierwsze czytanki”, poradnik dla rodzica oraz karta do zbierania naklejek. Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy!