Jubileuszowe spotkanie Klubu Mam

SAMSUNG CSCPiątkowy Klub Mam działający przy Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Zalewie świętował swoje 5 urodziny.  Z tej właśnie okazji odbyło się wyjątkowe jubileuszowe spotkanie. Dla licznie przybyłych klubowiczów biblioteka przygotowała prezentację podsumowującą pięcioletnią działalność Klubu oraz to, czego na prawdziwych urodzinach nie może zabraknąć – tort ze świeczkami, wesołą muzykę oraz malowanie twarzy dzieciom.

Klub Mam powstał w 2010 roku. Jego nazwa była wspólną inicjatywą uczestniczek pierwszego spotkania. W ciągu 5 lat zorganizowaliśmy 45 spotkań. Uczestniczyło w nich 46 matek oraz 56 dzieci, które odwiedziły nas ponad 600 razy.

Klubowe spotkania  to doskonała okazja do poznania innych mam, wymiany doświadczeń oraz wspólnych rozmów nie tylko na tematy związane
z macierzyństwem. Dzieci natomiast mogą posłuchać bajek, wziąć udział w zajęciach plastyczno – literackich, a przy okazji poznać swoich rówieśników.

Zajęcia odbywające się w ramach Klubu Mam adresowane są do matek oraz dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Spotkania są bezpłatne, otwarte dla wszystkich i odbywają się w każdy drugi piątek miesiąca w godz. od 17 do 19.  Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 13 marca. Serdecznie zapraszamy.