Świąteczne zajęcia w Klubie Mam

19 grudnia 2014 | 14:49

SAMSUNG CSCPewnie w każdym domu znajdują się niepotrzebne bądź porysowane, zniszczone płyty CD, z którymi niewiadomo co zrobić. Do czego można je wykorzystać, wiedzą już uczestnicy ostatniego spotkania Klubu Mam. Po wysłuchaniu wierszy wprowadzających w świąteczny nastrój, dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych.

Każdy klubowicz samodzielnie lub z pomocą mamy wyczarował z płyt CD Świętego Mikołaja oraz kolorową bombkę. Dzięki temu w tym roku hol biblioteki zdobi oryginalna choinka. Dziękujemy i wszystkim Klubowiczom życzymy wesołych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Zapraszamy na kolejne, a w Nowym Roku pierwsze spotkanie, które odbędzie się w piątek 9 stycznia o godz. 17.00.