Sierpniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Według recenzji „Sztuka słyszenia bicia serca”, której autorem jest niemiecki pisarz Jan-Philipp Sendker to najpiękniejsza i najbardziej wzruszająca powieść ostatnich dziesięcioleci o bezgranicznej miłości. Żeby się o tym przekonać, trzeba ją było przeczytać, a później spotkać się i porozmawiać. Za nami sierpniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, zorganizowane ponownie w plenerze, nad jeziorem Ewingi.

Książka, która była przedmiotem naszej dyskusji to wzruszająca historia niewidomego młodzieńca i kalekiej kobiety, którzy byli dla siebie całym światem. Książka o tym, że nie zawsze oczy pomagają nam w zrozumieniu świata, o tym, co czyni nas pięknym i czym tak naprawdę jest bezwarunkowa miłość, której nie jest w stanie zakończyć nawet śmierć.  Klubowiczki polecają książkę jako lekturę niezwykłą, poruszającą, skłaniającą do refleksji, którą czyta się lekko i przyjemnie.

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w czwartek 26 września o godz. 16:00. Przedmiotem dyskusji będzie powieść Marthy Woodroof „Dary życia”.