E-BOOKI – CZYTAJ GDZIE CHCESZ I JAK CHCESZ!

Zapraszamy użytkowników IBUK Libra oraz wszystkich zainteresowanych bezpłatnym dostępem do e-booków po nowe kody. Z elektronicznych książek można korzystać w siedzibie biblioteki, na komputerze domowym oraz z dowolnego urządzenia mobilnego. IBUK Libra to bogaty wybór publikacji największych polskich wydawców akademickich, profesjonalnych i popularnych oraz książki z literatury pięknej dla dorosłych i dzieci. Obecnie baza e-booków liczy 1645 tytułów.

Możliwości jakie daje IBUK Libra to:

  • zaawansowane narzędzia do pracy z tekstem – przygotowane z myślą o studentach, czytelnikach, profesjonalistach, m.in. robienie własnych notatek bezpośrednio w książce, wyszukiwanie w książce słów i fraz oraz posiadanie własnej e-półki z książkami,
  • treści książek powiązane ze słownikami i encyklopedią Wydawnictwa Naukowego PWN.

Wejdź na http://www.libra.ibuk.pl i czytaj całą dobę.

Zasady korzystania:

Wystarczy udać się do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zalewie ul. Częstochowska 8 lub jej filii w Borecznie i Jerzwałdzie. Jeżeli jesteś już Czytelnikiem naszej biblioteki, kod otrzymasz natychmiast. Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem musisz zapisać się do biblioteki. W tym celu wystarczy, że okażesz nam swój dowód osobisty. Po uzyskaniu indywidualnego kodu PIN zalogować na stronie http://libra.ibuk.pl. Korzystanie z usług Serwisu możliwe jest wyłącznie po zarejestrowaniu się w systemie i zapoznaniu z Regulaminem.

Więcej informacji na www.biblioteka-zalewo.pl, e-mail: bpzalewo@wbp.olsztyn.pl oraz pod nr tel. 89 758 81 44