Obierz kurs na języki obce. Przyjdź do biblioteki!

W naszej bibliotece rusza „Kurs na języki obce”. Jest to nowy projekt firmy Funmedia, dzięki któremu użytkownicy mogą uzyskać bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci (od 10 roku życia). Uczyć się będzie można się zarówno w bibliotece, jak i w domu.

Kursy są dostępne na multimedialnej platformie https://lerni.us/. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Do korzystania z kursów wystarczą: komputer, tablet lub smartfon, a także dostęp do Internetu. Każdy użytkownik biblioteki, wyznaczony przez koordynatora może otrzymać własny dostęp do platformy https://lerni.us/ (projekt umożliwia korzystanie z 60% znajdujących się tutaj materiałów). W rezultacie można uczyć się w bibliotece korzystając z komputerów i urządzeń mobilnych należących do placówki lub własnych.

Aby uzyskać dostęp do bezpłatnych kursów językowych on-line wystarczy przyjść do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zalewie lub jednej z naszych filii w Borecznie i Jerzwałdzie.  Więcej informacji pod numerem 89 758 81 44 lub pisząc e-mail na pocztę bpzalewo@wbp.olsztyn.pl

Biblioteka oferuje dostęp do kursów dzięki udziałowi w projekcie „Kurs na języki obce”. Jest to nowy program firmy Funmedia realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki niemu biblioteki publiczne z całej Polski mogą oferować naukę języków obcych.

zalewo-plakat