Rozstrzygnięcie konkursu „Lubię to!”

IMG_7329Powiatowy Konkurs Plastyczny „Lubię to!” zorganizowany został przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Iławie we współpracy ze wszystkimi bibliotekami powiatu iławskiego. Skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz do uczniów kl. I – III. 

Tematem konkursu było przedstawienie w formie plastycznej ulubionego zajęcia, ulubionej osoby lub ukochanego przedmiotu.

W sumie na konkurs wpłynęło około 500 prac, z czego z gminy Zalewo – 89. Do drugiego etapu zakwalifikowanych z naszej gminy zostało 25 prac. Wyróżnione w finale prace należały do Patrycji Chudzik oraz Zuzi Mariańskiej ze Szkoły Podstawowej w Borecznie (opiekun Sylwia Gawryś). Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział.  Prace konkursowe złożone przez dzieci z terenu naszej gminy można oglądać na wystawie w siedzibie biblioteki publicznej w Zalewie.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za piękne i ciekawe rysunki, a laureatom gratulujemy.

Relacja z wręczenia nagród finalistom na http://www.biblioteka.ilawa.pl/