ZOMBIE W BIBLIOTECE

„Noc z duchami” – myśl o tym to już dreszczyk emocji, a jednak znalazły się chętne dzieci, które spędziły noc z 26 na 27 sierpnia wśród książek. Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie organizator „Nocy z duchami” zamieniła się w królestwo duchów, potworów i tajemniczych bestii.

Zabawa trwała od godz. 2000 do 600 rano. Zdarzenia, w które trudno uwierzyć opowiadały i zabawy poprowadziły Agnieszka Zachaj  oraz Irena Kupczyńska.

Zanim się ściemniło wszyscy pomalowali sobie twarze, aby to było naprawdę królestwo ciemności. Następnie dzieci wypiły eliksir wampirów i zabawę można było zacząć.
Prezentacja multimedialna pt. „Wampiry, potwory i inne ciekawostki” wprowadziła wszystkich w czarny nastrój.

Na uczestników imprezy czekało jeszcze wiele konkursów i zabaw m.in. czytanie zaklęcia w lusterku, budowanie najwyższej wieży czarnoksiężnika, czytanie strasznych opowieści pt. „Czarna róża” i „Przeklęta lalka”. Wybrane konkurencje nagradzane były drobnymi upominkami. Jednak największą atrakcją dla dzieci było niespodziewane pojawienie się po północy Zombie. Na zakończenie imprezy wybraliśmy parę Pogromców Wampirów oraz Diabełka Nocy.

Dodaj komentarz