Spotkanie autorskie z Ewą Cielesz

Podczas tegorocznych obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie miała przyjemność gościć Ewę Cielesz – pisarkę, poetkę, autorkę bestsellerowych serii takich jak „Córka cieni”, „Pochyłe niebo” i „Zakryte lustra” oraz innych pełnych emocji i zwrotów akcji powieści obyczajowych.

Autorka podzieliła się z uczestnikami spotkania licznymi ciekawostkami dotyczącymi jej życia i twórczości. Bardzo interesująco opowiadała o tematyce powieści oraz o tym, skąd czerpie inspirację do swoich książek. Pisarka wyznała, że oprócz pisania książek pasjonuje się poezją i teatrem. Jest reżyserką teatralną, prowadzi kilka amatorskich grup teatralnych, z którymi stale współpracuje i odnosi sukcesy na scenie. Poza powieściami pisze scenariusze, opowiadania oraz wiersze dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy spotkania mieli okazję zadać kilka pytań pisarce, a także zdobyć wpis do jej książek.

Spotkanie było finansowane przez Instytut Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.