Zapraszamy

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Cielesz, które odbędzie się 8 maja 2023 roku w siedzibie biblioteki o godzinie 17.00.

Ewa Cielesz – pisarka, autorka bestsellerowej trylogii „Córka cieni” i „Pochyłe niebo” oraz poczytnych powieści: „Słońce umiera i tańczy”, „Szepty stepowe”, „Niskie drzewa”, „Wiedźmy”, „Tango” i najnowszej sagi „Zakryte lustra”.

Jej pasją jest teatr oraz poezja, pisze scenariusze, opowiadania, powieści, wiersze dla dzieci i dorosłych. Jest reżyserką i instruktorką teatralną. Na tym polu osiąga wiele sukcesów m.in. wraz ze swoim zespołem zdobyła Grand Prix (2010 i 2011) Małych Form za sztuki, których scenariusze były jej autorstwa. Dotychczasowa Wrocławianka, obecnie mieszka w Konstancinie pod Warszawą.

Spotkanie finansowane jest ze środków Instytutu Książki w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.