Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

17 września 2022 | 12:31

Dyskusyjne Kluby Książki działają w ramach ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki, mającego na celu promocję czytelnictwa. DKK dla dzieci w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Zalewie rozpoczął spotkania w 2021 roku. Uczestnicy spotkań mają okazję przeżyć niezwykłą literacką przygodę. Każde spotkanie to wymiana wrażeń, przeżyć po przeczytaniu wcześniej wybranej książki, dyskusja, wspólna zabawa, warsztaty rozbudzające kreatywność naszych małych czytelników. Nieodłączną częścią każdych zajęć oprócz omawiania książki są zajęcia plastyczne.

Zapraszamy dzieci z klas I, II i III na nowy sezon cyklicznych literacko – kreatywnych zajęć. Pierwsze spotkanie: 22 września (czwartek) godz. 15:15. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.