Zlot Moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki

18 czerwca 2022 | 12:20
W czwartek 9 czerwca brałyśmy udział w XIV Wojewódzkim Zlocie Moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki, zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie. Oprócz dyskusji, wymiany doświadczeń i ciekawych warsztatów miałyśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Marcinem Mellerem – jednym z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy.

Podczas spotkania Marcin Meller opowiedział o swojej najnowszej książce, której napisanie było jego marzeniem – powieściowym debiucie „Czerwona ziemia”. Jest to powieść sensacyjno-przygodowa o ojcu, który próbuje odkupić swoje winy wobec syna. Ale też opowieść o wielkiej miłości, tęsknocie i Afryce. Książkę ze specjalną dedykacją autora można wypożyczyć w naszej bibliotece. Zapraszamy!