„Mikołajek” na DKK w Borecznie

28 stycznia 2022 | 13:49
Przed zasłużonym zimowym wypoczynkiem razem z młodzieżą z Zespołu Szkół w Borecznie spotkaliśmy się na Dyskusyjnym Klubie Książki w Bibliotece w Borecznie. Tematem do rozmów była książka „Mikołajek”, napisana przez duet Goscinny-Sempé. Zabawna historia, ukazująca jak dorastać, żeby wciąż pozostać dzieckiem, skradła nasze serca. Mały urwis z paczką swoich przyjaciół wplątuje się w komiczne sytuacje, z których nie zawsze wychodzą bez „szwanku”.
Jeśli potrzebny wam dobry – humor sięgnijcie po „Mikołajka”. Gorąco polecamy! Klubowicze w ramach DKK tworzyli swoją komiksową historię, równie zabawną niczym przygody Mikołajka. Dzisiejsza pogodowa aura to idealny czas na poprawę nastroju więc zapraszamy do lektury!