Bezpłatny dostęp do Empik go

28 grudnia 2021 | 14:26

W Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Zalewie od grudnia 2021 r. oferujemy naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do aplikacji Empik Go. To dostęp do 55 000 zbiorów, wśród których znajdują się ebooki, audiobooki i podcasty, w tym unikalne produkcje tej platformy. Empik Go dostępny jest na: smartfonach, tabletach i czytnikach, również KINDLE, zarówno w trybie online, jak i offline.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem, a chcesz korzystać z bezpłatnego dostępu do ebooków, audiobooków i podcastów Empik Go, zapisz się do nas. Kod trzeba zarejestrować w miesiącu, na który został wydany i ważny jest przez miesiąc od momentu aktywacji. Pamiętajcie, że liczba kodów jest ograniczona.

Więcej informacji w bibliotece, pod numerem telefonu 89 758 81 44 oraz pod adresem bpzalewo@wbp.olsztyn.pl