Zakup nowości wydawniczych

2 grudnia 2021 | 14:29
Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że w naszej bibliotece pojawiły się pierwsze książki zakupione z dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wśród nich znajdziecie nowych autorów, kontynuacje serii, tytuły z list bestsellerów oraz książki kupione na Wasze życzenie. Zapraszamy.
Zakup dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Zadanie: Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0.