Informacja

Uprzejmie informujemy, że z powodu remontu od czwartku 29 kwietnia do odwołania Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie będzie nieczynna. Tak jak zapowiadaliśmy przed nami drugi etap remontu (wymiana oświetlenia i malowanie biblioteki, korytarza i klatki schodowej).

W czasie zamknięcia biblioteki w Zalewie czynne będą nasze filie, do których serdecznie zapraszamy:
  •  w Jerzwałdzie w środy w godz. od 9:00 do 15:00 i soboty w godz. od 9:00 do 14:00 (budynek Zespołu Parków Krajobrazowych),
  •  w Borecznie we wtorki, czwartki i piątki w godz. od 9:00 do 15:00 (budynek szkoły).
Terminy zwrotu książek zostaną automatycznie przedłużone o czas zamknięcia biblioteki.

Można kontaktować się z nami telefonicznie 89 758 81 44 lub mailowo bpzalewo@wbp.olsztyn.pl

Przepraszamy za utrudnienia.