Na walentynki zakochaj się w książkach

12 lutego 2021 | 14:50
Z okazji walentynek gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej akcji pod hasłem „Na walentynki zakochaj się w książkach”. Jest to propozycja dla osób, które nas odwiedzają oraz tych, którzy jeszcze nie są naszymi Czytelnikami. To świetna okazja, żeby to zmienić i w walentynki zapisać się do naszej biblioteki i … zakochać się w czytaniu. Książka to świetny kompan na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, urlop w domu i wspólny odpoczynek.

Do akcji zostały wybrane powieści obyczajowe, historyczne, romanse, kryminały i reportaże. Wszystkie książki łączy „walentynkowy” kolor okładki. Zabawa polega na tym, że każda z nich zawiera dwie połówki serca, ale tylko w jednej książce kryją się połówki pasujące do siebie. Czytelnik, który wypożyczy książkę zawierającą dwie pasujące do siebie połówki – zdobywa upominek.

Zapraszamy do zabawy. Wypożycz jedną z książek, rozpakuj w walentynki i sprawdź, czy zdobyłeś upominek.