Cooltowe postacie bajkowe – podsumowanie cyklu spotkań

5 lipca 2019 | 14:16

W Bibliotece Publicznej w Borecznie odbyły się zajęcia podsumowujące cykl spotkań pod hasłem „COOLtowe postacie bajkowe”, w których udział wzięli uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej w Borecznie. Dzieci miały okazję poznać takie postacie jak Reksio, Bolek i Lolek, Miś Uszatek, Plastuś i Koziołek Matołek.

Okazało się, że bohaterowie, przy których dorastało kilka pokoleń Polaków wciąż bawią, uczą i wzbudzają sympatię u najmłodszych. Podczas ostatniego spotkania na dzieci czekały zagadki słowne oraz muzyczne, rekwizyty z poszczególnych bajek, a także głosowanie na ulubioną postać. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał album „cooltowych” postaci ze swoimi pracami plastycznymi, wykonanymi podczas wszystkich zajęć.