Powiatowy konkurs plastyczny „Podwodny świat” – rozstrzygnięcie

W poniedziałek 20 maja w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie miało miejsce rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego i uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu. Zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu okładki książki do tematu „Podwodny świat”.

Konkurs został zorganizowany przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Iławie przy współpracy wszystkich bibliotek z powiatu iławskiego pod patronatem Starosty Powiatu Iławskiego, który ufundował nagrody rzeczowe. Na konkurs wpłynęło 386 prac. Jury nagrodziło 22 z nich, w siedmiu kategoriach wiekowych.

Z naszej gminy złożone zostały 43 prace. Laureatami zostali:

• Miłosz Kozłowski (ZS w Zalewie) – I miejsce w kategorii dzieci sześcioletnich,
  • Konstanty Tarnowski (ZS w Borecznie) – II miejsce w kat. dzieci sześcioletnich
  • Amelia Laskowska (ZS w Dobrzykach) – III miejsce również w kat. dzieci sześcioletnich

Gratulujemy! A wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Pełna lista laureatów znajduj się pod adresem https://powiat-ilawski.pl/2019/05/podwodny-swiat-oczami-dzieci-final-powiatowego-konkursu-plastycznego/