Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

22 maja 2019 | 14:14

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Przyjdź i dołącz do nas! Na ostatnim spotkaniu rozmawialiśmy o powieści obyczajowej „Walizka pani Sinclair”. Tym razem przedmiotem dyskusji będzie zbiór felietonów Sławomira Kopra „Życie artystek w PRL” – książka, która odsłania wiele nieznanych szczegółów z życia bardziej i mniej znanych artystek z czasów PRL-u. Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 maja o godz. 16:00 w siedzibie biblioteki przy ul. Częstochowskiej 8. Zapraszamy!

DKK to cykliczne, odbywające się raz w miesiącu spotkania, skierowane do wszystkich miłośników literatury. To sposób na spędzenie wolnego czasu, poznania nowych książek i autorów, wymianę myśli, poznania opinii innych osób, a wszystko to przy kawie i w przyjaznej atmosferze. By dołączyć do klubu nie trzeba się zapisywać ani prowadzić poważnych dyskusji. Kierujemy się ważną zasadą mówiącą, że nie trzeba być znawcą literatury, aby móc o niej rozmawiać. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i zainteresowania.