Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Za nami pierwsze spotkanie nowo powstałego Dyskusyjnego Klubu Książki, utworzonego z myślą o tych, którzy czytają i lubią o tym rozmawiać. DKK to dostęp do nowych i ciekawych książek oraz miejsce swobodnej wymiany poglądów na temat przeczytanych pozycji książkowych. Nowa oferta biblioteki adresowana jest do czytelników w różnym wieku jako propozycja miłego i pożytecznego spędzenia czasu oraz odskocznia od codziennych obowiązków.

Na inauguracyjnym spotkaniu, które miało miejsce w czwartek 14 marca,  przy filiżance kawy, w swobodnej i przyjaznej atmosferze uczestniczki poznały swoje gusta czytelnicze, porozmawiały o tym, czego szukają w lekturze oraz jakie są ich nawyki czytelnicze. Panie zapoznały się też z celami działania i formą spotkań DKK, a na zakończenie zabrały do domu pierwszą książkę autorstwa Louise Walters „Walizka pani Sinclair”, o której będą dyskutować na następnym spotkaniu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkania są otwarte i można do nich dołączyć w każdej chwili. Kolejne spotkanie odbędzie się w środę 24 kwietnia. Już dziś serdecznie zapraszamy!