www.biblioteka-zalewo.pl

Znajdź swoją książkę

Godziny otwarcia

poniedziałek – nieczynne

wtorek~piątek – 9.00 – 17.00

sobota – 8.00 – 15.00

Godziny otwarcia podczas wakacji

poniedziałek – nieczynne

wtorek~piątek – 9.00 – 16.00

sobota – 8.00 – 14.00Cała Polska czyta dzieciom – spotkanie w Borecznie

8 marca 2019 | 12:10
dodał: admin2

Za nami kolejne ciekawe spotkanie z cyklu „Cała Polska czyta dzieciom” zorganizowane w Bibliotece Publicznej w Borecznie. Zaproszenie do czytania przyjęła Jolanta Tarnowska – pielęgniarka, specjalista pielęgniarstwa operacyjnego i onkologicznego. W spotkaniu aktywnie i z zaangażowaniem wzięli udział uczniowie z oddziału „0” i kl. I SP w Borecznie.

Mieli oni niepowtarzalną okazję poznać bliżej zawód pielęgniarki. Pani Jola najpierw przeczytała dzieciom bajkę pt. „Franklin idzie do szpitala”, a później opowiedziała, jakie obowiązki wykonuje pielęgniarka. Sprawdziła też wiedzę dzieci na temat właściwego dbania o zdrowie. Stetoskop, opatrunki, kroplówka, ciśnieniomierz – to tylko część rzeczy, które mogli zobaczyć i wypróbować uczniowie podczas dzisiejszego spotkania. Nasz gość przygotował dla dzieci niespodzianki: „recepty na zdrowie” oraz naklejki Dzielny Pacjent.

Serdecznie dziękujemy pani Joli za przybycie, mile i bardzo ciekawie spędzony czas oraz za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Comments are closed.