Bezpłatne ebooki z serwisu LEGIMI

Z przyjemnością informujemy o nowej usłudze skierowanej do naszych Czytelników – bezpłatnym dostępie do ebooków dostępnych w serwisie Legimi. Odwiedź naszą bibliotekę , otrzymaj indywidualny kod i zyskaj bezpłatny dostęp do ponad 20000 tytułów na smartfonie lub tablecie. Znajdziesz tam bestsellery, nowości, kryminały, fantastykę i SF, powieści obyczajowe oraz romanse.

Zasady są proste!

1. Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz posiadać ważną kartę Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zalewie.
  2. Przyjdź do biblioteki głównej w Zalewie lub jej filii w Jerzwałdzie i Borecznie i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  3. Załóż konto w serwisie Legimi na stronie https://www.legimi.pl/wbp_olsztyn
  4. Podaj otrzymany kod dostępu.
  5. Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
  6. Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach (tablet, smartfon, czytnik, komputer).

Dzięki aplikacji Legimi:

· Sprawdzisz, ile naprawdę czytasz dzięki statystykom
· Będziesz kontynuować lekturę bez wertowania stron (aplikacja zapamiętuje ostatnio czytaną stronę)
· Stworzysz swoją własną kolekcję książek
· Wybierzesz krój i rozmiar czcionki
· Poczytasz w trybie dziennym lub nocnym
· Zmienisz orientację z pionowej na poziomą

Korzystanie z oferty Legimi jest możliwe dzięki projektowi „Book w chmurach” zrealizowanemu przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.