Zakup nowości wydawniczych – edycja 2017

6 grudnia 2017 | 13:36

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie po raz kolejny wzięła udział w programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.  W tym roku otrzymaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 4.790 zł.

Pozyskane środki przeznaczone zostały na zakup literatury pięknej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wydawnictw popularnonaukowych oraz lektur szkolnych do biblioteki w Zalewie oraz jej filii w Jerzwałdzie i Borecznie. Wśród nich znalazły się książki z list bestsellerów, nowości wydawnicze oraz tytuły kupione na życzenie naszych Czytelników.

Zakup książek zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.