Tuwimowo w Klubie Mam

23 czerwca 2017 | 12:36

Wiersze Juliana Tuwima są znane i lubiane przez wszystkie dzieci. Są pełne humoru i dowcipu i – jak się okazało na ostatnim spotkaniu Klubu Mam – mogą też być początkiem świetnej zabawy dla dzieci i ich mam. Zaczęliśmy od wiersza „Okulary” i sesji zdjęciowej z okularami Pana Hilarego. Był też wesoły taniec i relaksujące masażyki do wiersza „Dwa Michały”.

W świetny humor wprowadziła nas inscenizacja „Rzepki”, odgrywana z pełnym zaangażowaniem przez dzieci i ich mamy. Inspiracją do zajęć kreatywnych były wagoniki z wiersza „Lokomotywa”.

To było ostatnie spotkanie Klubu Mam przed przerwą wakacyjną. Dziękujemy Wam, drogie mamy i Waszym dzieciom za niezawodną obecność, za zaangażowanie, za dobrą zabawę i energię, jaką wnosicie na nasze klubowe spotkania. Zachęcamy was do odwiedzania naszej biblioteki przez całe wakacje, a na następne spotkanie Klubu Mam zapraszamy tuż po wakacjach. Życzymy Wam dużo słońca i udanego wypoczynku. Do zobaczenia!