Spotkania w filii bibliotecznej w Borecznie

Tematem dwóch spotkań zorganizowanych w filii bibliotecznej w Borecznie były zbliżające się Święta Wielkanocne. Gośćmi pierwszego spotkania byli uczniowie klasy trzeciej i piątej Szkoły Podstawowej w Borecznie, którzy po wysłuchaniu wiersza opowiedzieli z czym im się kojarzy Wielkanoc.

Później była gra w kalambury i krzyżówka. Po zabawie zostały wykonane prace plastyczne nawiązujące do nadchodzącego święta. Na koniec spotkania każdy dostał słodki upominek od kurczaczka.

Bohaterem drugiego spotkania był Zajączek Feliks, który chciał przeżyć niezwykłą przygodę. Pomimo, że był strasznym śpiochem pewnego dnia wstał i wyruszył w świat. I co go spotkało? Na te pytanie znają już odpowiedź zaproszone na spotkanie dzieci z oddziału ,,O” z miejscowej szkoły. Po krótkiej pogawędce na temat zbliżających się świąt, wykonane zostały prace plastyczne. A na zakończenie spotkania każdy otrzymał słodki upominek.