Audiobooki w bibliotece

14 marca 2017 | 13:43

Nie lubisz czytać? Męczy Cię śledzenie zbyt małej czcionki? Nie masz czasu na czytanie? Pozwól, by ktoś zrobił to za Ciebie! Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom nasza biblioteka posiada na razie mały, ale ciągle powiększany zbiór książek do słuchania.

Audiobook pozwala jednocześnie „czytać” i prowadzić samochód, wykonywać niezbędne codzienne czynności, jak sprzątanie, prasowanie czy gotowanie. Tego typu książki posłużą znakomicie osobom niewidomym i wszystkim, którzy ze względu na słaby wzrok nie mogą czytać książek. Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z audiobooków oraz pozostałych zbiorów multimedialnych (muzyki na płytach CD, encyklopedii multimedialnych, bajek muzycznych oraz bajek na DVD dla dzieci).