Moja Kraina Baśniowości – Powiatowy Konkurs Plastyczny

12 kwietnia 2016 | 14:56

crayons-311062_960_720Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów kl. I-III szkół podstawowych z gminy Zalewo do wzięcia udziału w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Moja Kraina Baśniowości”. Konkurs organizowany jest przez biblioteki publiczne powiatu iławskiego pod patronatem starosty powiatu iławskiego – Marka Polańskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie dowolną techniką plastyczną pracy, przedstawiającej własną krainę marzeń – miejsce, które inspiruje, w którym się wypoczywa i w którym chciałoby się znaleźć.

Prace można złożyć poprzez szkołę/przedszkole lub indywidualnie w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Zalewie oraz w jej filiach w Jerzwałdzie i Borecznie. Czekamy na nie do 12 maja. Regulamin oraz metryczkę można znaleźć na stronie internetowej MBP w Iławie