Nie nudzę się sobą

11 grudnia 2015 | 14:07

zofia_czerwinska_640x0_rozmiar-niestandardowy

W czwartek 3 grudnia odbyło się piąte i zarazem ostatnie spotkanie z cyklu „Akcja: e-motywacja”. Naszym wirtualnym gościem była charyzmatyczna i pełna energii Zofia Czerwińska, znana aktorka teatralna i filmowa. Aktorka wraz z psychologiem Tomaszem Kozłowskim mówiła o optymizmie i sympatii… do siebie, a także o samotności i metodach oswajania się z nią.

„Z niewiadomych mi przyczyn nigdy się w życiu nie nudzę. I to właśnie jest strasznie nudne” – to słowa bohaterki spotkania. Zofia Czerwińska słynie z niebanalnego humoru i dystansu do siebie. Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych i teatralnych. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, a także zwolenniczką nowych technologii, korzystającą z komputera i z Internetu.

Spotkanie z Zofią Czerwińską zakończyło cykl wideokonferencji realizowanych przez naszą bibliotekę we współpracy z Fundacją Orange. Spotkania zyskały nieliczne, ale wierne grono uczestniczek, które wyraziły chęć udziału w kolejnych transmisjach, dlatego też w styczniu rozpoczniemy cykl pod nazwą „Spotkania z pasjami”. Wrócimy do nagrań z poprzednich edycji projektu, podczas których spotkamy się z plejadą polskich gwiazd, takich jak Ewa Bem, Katarzyna Grochola czy Jerzy Kryszak. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Szczegółowy harmonogram spotkań  już wkrótce.