Akcja e-motywacja. Zapraszamy!

28 października 2015 | 10:32

norowiczSerdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Akcja: e-motywacja”. W czwartek 5 listopada o godz. 11:00 spotkamy się on-line z Heleną Norowicz, aktorką teatralną i filmową, która w wieku 80 lat została modelką. Temat spotkania to „radości codzienności”. Przy kawie i w miłej atmosferze porozmawiamy o drobnych przyjemnościach, które spotkać możemy na swojej drodze każdego dnia.

Przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniach jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. można uczestniczyć w dowolnym, wybranym przez siebie spotkaniu lub we wszystkich, wystarczy w wyznaczonym dniu przyjść do biblioteki na godz. 11:00.

Korzyści dla osoby uczestniczącej w zajęciach:
– możliwość spotkania na żywo (poprzez internetową wideokonferencję) osób ciekawych i żyjących aktywnie,
– możliwość zadania pytania osobie, która jest bohaterem spotkania,
– aktywne spędzanie czasu wolnego,
– spotkanie się z innymi ludźmi, nawiązanie nowych znajomości,
– inspirowanie się działaniami innych ludzi w podobnym wieku.

Serdecznie zapraszamy!