Małymi krokami do wielkich sukcesów

20151015_emotywacjeW czwartek 22 października odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Akcja: e-motywacja”. Tym razem uczestnicy mieli okazję spotkać się (wirtualnie, przez Internet) z Krystyną Koftą – znaną pisarką, felietonistką i malarką. 

Podczas spotkania rozmawiano o odnoszeniu sukcesu oraz o tym, że dla każdego ma on inny wymiar. „Szczytem” do zdobycia może być przecież odłożenie swoich ograniczeń na bok i zapisanie się na wymarzony kurs tańca czy spotkanie z innymi ludźmi. Sukces to nie tylko widziany przez nas efekt końcowy, ale także droga, która nierzadko jest ważniejsza niż zdobycie ,,wierzchołka góry”. Gościem spotkania był również Tomasz Kozłowski – psycholog, szkoleniowiec i skoczek spadochronowy w jednym, który zaprezentował technikę drobnych kroków do osiągania celu.

Do stawiania małych kroków w realizowaniu wyznaczonego przez siebie celu namawiała też Krystyna Kofta. Dodała, że choć czasem miewa gorsze dni, to wie że za chwilę przyjdą te lepsze, gdy wstanie z kanapy i będzie działać dalej. Pani Krystyna opowiadała o swojej drodze do sukcesu, o tym, jak przezwyciężyć niechęć, apatię czy lenistwo. Zdradziła też uczestnikom spotkania, jak być aktywnym i twórczym w każdym wieku.

Kolejne spotkanie już w czwartek 5 listopada o godzinie 11.00. Gościem będzie Helena Norowicz, aktorka filmowa i teatralna, która w wieku 80 lat została modelką. Porozmawiamy o drobnych przyjemnościach, które spotkać możemy na swojej drodze każdego dnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.