Spotkanie on-line z Krystyną Koftą

15 października 2015 | 10:25

krystynaZa nami pierwsze spotkanie z cyklu „Akcja: e-motywacja”. W wirtualnym spotkaniu wzięli udział: znana aktorka filmowa i teatralna Emila Krakowska oraz Tomasz Kozłowski, psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. W spotkaniu on-line aktorka poruszyła kwestie dotyczące umiejętności współżycia społecznego, mówiła o fundamentalnych zasadach, które są w życiu ważne oraz ponadczasowej mądrości. I o tym, że sama nic nie musi, ale dużo chce.

Gościem drugiego spotkania, które odbędzie się w naszej bibliotece w czwartek 22 października o godz. 11:00 będzie Krystyna Kofta – znana pisarka i felietonistka, która pomimo swojego wieku 70+ ciągle ma w życiu wiele do zrobienia i chciałaby podzielić się swoimi pasjami.

Uczestnicy spotkania przy kawie i w kreatywnej atmosferze wspólnie obejrzą transmitowane spotkanie online, będą mieli możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku.

Serdecznie zapraszamy!