Akcja: e-motywacja. Propozycja dla seniorów

z15068665QNasza biblioteka przystąpiła do kolejnego projektu Fundacji Orange „Akcja: e-motywacja”, w ramach którego odbędzie się u nas 5 inspirujących, wirtualnych spotkań – przy kawie  i w kreatywnej atmosferze. Każde spotkanie, na które zapraszamy seniorów i wszystkich zainteresowanych poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi.

Uczestnicy wspólnie obejrzą transmitowane spotkania online, będą mieli możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku.

Spotkania będą odbywać się w siedzibie biblioteki (ul. Częstochowska 8) w czwartki o godzinie 11:00 w następujących terminach: 8 i 22 października, 5 i 19 listopada oraz 3 grudnia.

Gościem pierwszego spotkania, które odbędzie się w czwartek 8 października o godz. 11:00  będzie znana aktorka teatralna i filmowa Emilia Krakowska. Serdecznie zapraszamy!