E-booki w bibliotece. Czytaj gdzie chcesz i jak chcesz!

1002216_606253976123698_2103400744_n

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 3 lutego 2014 r. Czytelnicy Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Zalewie oraz pozostałych bibliotek powiatu iławskiego mają dostęp do e-booków z serwisu Ibuk Libra. Z ebook-ów można korzystać w siedzibie biblioteki oraz na komputerze domowym. Obecnie baza e-book-ów liczy 811 tytułów.

Wejdź na http://www.libra.ibuk.pl i czytaj całą dobę.

Możliwości jakie daje IBUK Libra to:

• robienie własnych notatek bezpośrednio w książce
  • dodawanie zakładek
  • tagowanie ważnych fragmentów i zakreślanie kolorami
  • wyszukiwanie w książce słów i fraz
  • posiadanie własnej e-półki z książkami

ZASADY KORZYSTANIA

Korzystanie z usług Serwisu możliwe jest wyłącznie po zarejestrowaniu się w systemie i zapoznaniu z Regulaminem.

W tym celu należy zgłosić się do MGBP w Zalewie, ul. Częstochowska 8, email: bpzalewo@wbp.olsztyn.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , (lub najbliższej biblioteki publicznej) w celu otrzymania PIN-u/kodu dostępu, który umożliwia bezpłatny dostęp do ebook-ów poza siedzibą Biblioteki.

Użytkownik odpowiada za utrzymanie w tajemnicy swojego hasła i nazwy (adresu email) oraz kodu dostępu.

Udostępnienie hasła i nazwy (adresu email) oraz kodu dostępu osobom trzecim będzie skutkować zablokowaniem konta.

Usługodawca nie odpowiada za udostępnianie przez Użytkownika swoich danych osobom trzecim.

Możliwość korzystania z usług IBUK Libra powstała dzięki inicjatywie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, która utworzyła konsorcjum bibliotek województwa warmińsko – mazurskiego.

Przedsięwzięcie jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Iławie.

Biorą w nim udział:

Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie