Noc z duchami

1 grudnia 2012 | 12:12

Duchy, pająki, nietoperze i trzy czarownice na straży królestwa książek. Z dnia 23 na 24 listopada br. Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie zmieniła swoje oblicze i po raz trzeci zorganizowała dla dzieci „Noc z duchami”.W zabawie trwającej od 2000 do 600 rano wzięło udział dwanaścioro odważnych dzieci z klas I-IV. Na uczestników imprezy czekały liczne atrakcje i zabawy. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną pt. „Duchy, potwory i inne tajemnice”, wysłuchały strasznych opowieści oraz zrobiły upiorne maski z balonów. Podczas spotkania czynny był „Bar pod tłustym karaluchem”, gdzie przez całą noc serwowano straszne, ale smaczne potrawy, takie jak pająki w galarecie czy odcięte palce zombie. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały „Patent Nieustraszonego” oraz foto-kubek na pamiątkę.

Zabawę przygotowały i poprowadziły: Edyta Subotowicz, Irena Kupczyńska oraz Agnieszka Zachaj. Za pomoc w realizacji imprezy serdecznie dziękujemy: Iwonie Głąb oraz Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej.