„Maluchy” z przedszkola na spotkaniu w bibliotece

27 października 2012 | 09:55

W piątek 26 października naszą bibliotekę odwiedziły najmłodsze dzieci uczęszczające do Przedszkola Miejskiego w Zalewie, grupa trzy i czterolatków. Dla większości z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece, dlatego też dzieci dowiedziały się, jak można się do niej zapisać i korzystać z jej usług.Spotkanie nie mogło się oczywiście odbyć bez książek i głośnego czytania. Maluchy wysłuchały bajki pt. „Królewna Śnieżka”, a następnie kolorowały obrazki nawiązujące do treści wysłuchanej bajki. Na zakończenie spotkania dzieci z dużym zainteresowaniem przeglądały kolorowe książeczki: pluszowe, grające, z puzzlami oraz z przestrzennymi ilustracjami. Przedszkolaki żegnając się z nami obiecały, że przyjdą ponownie, tym razem z rodzicami, by zapisać się i wypożyczyć książki. Trzymamy za słowo!